Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD ST373455LW, SCSI - Acuson Sequoia
- Număr anunț
- DA22150023
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 31670000-3 · Piese electrice pentru masini sau pentru aparate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.822 RON
- Valoare atribuită
- 5.822 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 11:03
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.822 RON
din 5.822 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro