Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE SISTEM DE DETECTIE SI AVERTIZARE LA INCENDIU

Număr anunț
DA22148735
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA (CUI 4364756)
Furnizor / câștigător
ROMSERV IT SRL (CUI RO27939594)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.645 RON
Valoare atribuită
1.645 RON
Data publicării
20.12.2018 10:18
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.645 RON

din 1.645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.