Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set coliere din inox

Număr anunț
DA22147809
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
Furnizor / câștigător
METCON INSTAL SRL (CUI RO9765937)
Cod CPV
44212316-7 · Coliere de strangere curbate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.772,20 RON
Valoare atribuită
1.772,20 RON
Data publicării
20.12.2018 09:46
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.772,20 RON

din 1.772,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.