Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii in domeniul Securitatii si sanatatii in munca (protectia muncii) si P.S.I (SU)

Număr anunț
DA22137698
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LUNCA CALNICULUI (CUI 29496051)
Furnizor / câștigător
DIASAMIS CONSULT SRL (CUI RO27812107)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
19.12.2018 13:04
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.