Ofertă acceptată Cumpărare directă

CYABY 3X120+70

Număr anunț
DA22148254
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02036 (CUI 14783824)
Furnizor / câștigător
GECA S.A. (CUI RO8620784)
Cod CPV
31320000-5 · Cabluri de distributie a curentului electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.201 RON
Valoare atribuită
39.201 RON
Data publicării
20.12.2018 10:03
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.201 RON

din 39.201 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.