Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decoratiuni Craciun

Număr anunț
DA22143449
Autoritate contractantă
Comuna Uileacu de Beius (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI UILEACU DE BEIUS) (CUI 4784172)
Furnizor / câștigător
BIAROM PROD COM SRL (CUI 5231936)
Cod CPV
39293200-4 · Flori artificiale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.882,35 RON
Valoare atribuită
5.882,35 RON
Data publicării
19.12.2018 15:48
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.882,35 RON

din 5.882,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.