Ofertă acceptată Cumpărare directă

Int service stingator tip P6,P4,G2

Număr anunț
DA22140027
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC 1 MAI (CUI 2843884)
Furnizor / câștigător
SPANIND SRL (CUI RO14946034)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.088,21 RON
Valoare atribuită
2.088,21 RON
Data publicării
19.12.2018 14:07
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.088,21 RON

din 2.088,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.