Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXTINDERE RETEA DE APA SI INCENDIU COMUNA FARAGAU JUDETUL MURES

Număr anunț
DA22138021
Autoritate contractantă
COMUNA FARAGAU (CUI 4765596)
Furnizor / câștigător
DEMICONS S.R.L. (CUI RO14443296)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361.909,63 RON
Valoare atribuită
361.909,63 RON
Data publicării
19.12.2018 13:12
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361.909,63 RON

din 361.909,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.