Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONDUCTOR ELECTRIC FY1.5,PANOU BORDURAT ZINCAT 1,5X2.5M,DULAPI RASINOASE,OSB GROSIME 8MM,

Număr anunț
DA22137156
Autoritate contractantă
S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
Furnizor / câștigător
MARTELI SRL (CUI RO15835549)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.342,63 RON
Valoare atribuită
6.342,63 RON
Data publicării
19.12.2018 12:50
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.342,63 RON

din 6.342,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.