Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet papetarie
- Număr anunț
- DA22135671
- Autoritate contractantă
- COMUNA CURTUISENI (PRIMARIA COMUNEI CURTUISENI) (CUI 4856066)
- Furnizor / câștigător
- SIND ŞANSA SRL (CUI RO29431710)
- Cod CPV
- 42132130-3 · Mecanisme pneumatice de actionare a supapelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 682,70 RON
- Valoare finală
- 682,70 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 12:09
- Data finalizării
- 20.12.2018 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.