Ofertă acceptată
Cumpărare directă
chet sisteme de supraveghere NUMAR DE REFERINTA: gis0006 PRET DE CATALOG: 7.000,00 RON / Unitate d
- Număr anunț
- DA22145685
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SAT VALENI (CUI 28861728)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL INTERNET SOLUTIONS SRL-D (CUI 35012830)
- Cod CPV
- 32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 23:28
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro