Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Nokia 230, Dual SIM, Negru

Număr anunț
DA22142570
Autoritate contractantă
SERVICIUL VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA (CUI 26848960)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,28 RON
Valoare atribuită
235,28 RON
Data publicării
19.12.2018 15:20
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,28 RON

din 235,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.