Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor retea 5V

Număr anunț
DA22139372
Autoritate contractantă
Colegiul Național Székely Mikó (CUI 4202037)
Furnizor / câștigător
IMPORT EXPORT INTER-ELCO SRL (CUI RO5896298)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88,24 RON
Valoare atribuită
88,24 RON
Data publicării
19.12.2018 13:50
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88,24 RON

din 88,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.