Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor 24" BENQ GL2450, FHD, TN, 16:9, 1920*1080, LED, 5 ms anunt ADV1033161
- Număr anunț
- DA22150207
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 493,06 RON
- Valoare atribuită
- 493,06 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 11:09
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
493,06 RON
din 493,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro