Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet medical

Număr anunț
DA22143372
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kajoni Janos - Ciceu (CUI 16419219)
Furnizor / câștigător
PARA-FARM SRL (CUI RO9586222)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,99 RON
Valoare atribuită
146,99 RON
Data publicării
19.12.2018 15:46
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,99 RON

din 146,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.