Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Dekenor 50 mg/2 ml x 5 fi x 2 ml sol inj / TADOR (DEXKETOPROFENUM)
- Număr anunț
- DA22119357
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390,80 RON
- Valoare finală
- 390,80 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:41
- Data finalizării
- 20.12.2018 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.