Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Publicare anunt in ziarul Adevarul organizare concurs
- Număr anunț
- DA22149421
- Autoritate contractantă
- Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214,29 RON
- Valoare atribuită
- 214,29 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 10:43
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
214,29 RON
din 214,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro