Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAZARE PENTRU PARTICIPANTI LA CONCURSUL MEN SANA DIN ALTE JUDETE

Număr anunț
DA22143159
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU (CUI 4331090)
Furnizor / câștigător
SC RIVALY CH SRL (CUI RO1767380)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800 RON
Valoare atribuită
800 RON
Data publicării
19.12.2018 15:39
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800 RON

din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.