Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei amestec

Număr anunț
DA22147211
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,22 RON
Valoare atribuită
146,22 RON
Data publicării
20.12.2018 09:24
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,22 RON

din 146,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.