Ofertă acceptată Cumpărare directă

EUROPUBELA 250 L NEAGRA

Număr anunț
DA22146970
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC (CUI 4707617)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.277,30 RON
Valoare atribuită
1.277,30 RON
Data publicării
20.12.2018 09:13
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.277,30 RON

din 1.277,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.