Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set echipament de lucru si protectie - GPP16 SI STRUSCTURA GPP15

Număr anunț
DA22148963
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
Furnizor / câștigător
TAG GRUP SRL (CUI RO16316000)
Cod CPV
35800000-2 · Echipament individual si de sprijin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.536,14 RON
Valoare atribuită
3.536,14 RON
Data publicării
20.12.2018 10:27
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.536,14 RON

din 3.536,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.