Număr anunț
DA22142752
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
SPECTRUM ELECTRONICS SRL (CUI RO16364954)
Cod CPV
35000000-4 · Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.101,10 RON
Valoare atribuită
3.101,10 RON
Data publicării
19.12.2018 15:26
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.101,10 RON

din 3.101,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.