Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pantofi sport Kempa Attack Two
- Număr anunț
- DA22149617
- Autoritate contractantă
- Asociatia Clubul Sportiv Olimpic Cetate Rasnov (CUI 33537559)
- Furnizor / câștigător
- FRATELLI SPORTS SRL (CUI RO25068338)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,09 RON
- Valoare atribuită
- 231,09 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 10:51
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
231,09 RON
din 231,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro