Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE INGRIJIRE PERSONALA
- Număr anunț
- DA22147508
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ (CUI 4485707)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.873,09 RON
- Valoare atribuită
- 5.873,09 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 09:34
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.873,09 RON
din 5.873,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro