Ofertă acceptată
Cumpărare directă
615.21 PACHET ART SP
- Număr anunț
- DA22146265
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR BRASOV (CUI 4646862)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.573,76 RON
- Valoare atribuită
- 2.573,76 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 08:36
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.573,76 RON
din 2.573,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro