Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BIBLIORAFT ESELTTE 5/8CM
- Număr anunț
- DA22146249
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.356 RON
- Valoare atribuită
- 2.356 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 08:35
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.356 RON
din 2.356 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro