Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole si echipament de sport

Număr anunț
DA22144478
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR NR 2 (CUI 4992971)
Furnizor / câștigător
TERRA SPORT SRL (CUI RO14157081)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.305,96 RON
Valoare atribuită
3.305,96 RON
Data publicării
19.12.2018 16:41
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 16:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.305,96 RON

din 3.305,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.