Ofertă acceptată Cumpărare directă

998 pachet articole sportive conform fp 201

Număr anunț
DA22142515
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SF NICOLAE SATUL LASLAU MARE COMUNA SUPLAC (CUI 29029064)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,65 RON
Valoare atribuită
167,65 RON
Data publicării
19.12.2018 15:19
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,65 RON

din 167,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.