Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare si montare structura complex tip Calistenics
- Număr anunț
- DA22096428
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- GARDEN CENTER GRUP SRL (CUI 15148952)
- Cod CPV
- 37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.628 RON
- Valoare atribuită
- 25.628 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 12:46
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.628 RON
din 25.628 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro