Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran de proiectie montabil pe perete 155 x 160cm

Număr anunț
DA22145700
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OAR (CUI 29220616)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE SECURITATE ŞI INFORMATICĂ SRL (CUI RO26351315)
Cod CPV
38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,26 RON
Valoare atribuită
630,26 RON
Data publicării
20.12.2018 00:50
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,26 RON

din 630,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.