Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese aparat foto

Număr anunț
DA22143627
Autoritate contractantă
SCOALA NR.4 "ELENA DONICI CANTACUZINO" Pucioasa (CUI 7584357)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
38651100-4 · Obiective pentru aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,67 RON
Valoare atribuită
4.201,67 RON
Data publicării
19.12.2018 15:56
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,67 RON

din 4.201,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.