- Număr anunț
- DA22146722
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA (CUI 4539106)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 947,54 RON
- Valoare atribuită
- 947,54 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 09:00
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
947,54 RON
din 947,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro