Ofertă acceptată Cumpărare directă

scaune lemn

Număr anunț
DA22138893
Autoritate contractantă
Centrul Scolar De Educatie Incluziva Ramnicu Sarat (CUI 4706514)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.949,60 RON
Valoare atribuită
5.949,60 RON
Data publicării
19.12.2018 13:36
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.949,60 RON

din 5.949,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.