Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
39173000-5 Unitati de stocare (Rev.2)
- Număr anunț
- DA22137928
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MUNICIPAL MR.GH.PASTIA FOCSANI (CUI 8334170)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 638,66 RON
- Valoare atribuită
- 638 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 13:10
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
638 RON
din 638,66 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.