Ofertă refuzată Cumpărare directă

Birou calculator Liber, stejar sonoma, 135 x 75.5 x 50 cm, 1C

Număr anunț
DA22116909
Autoritate contractantă
COMUNA AGRIS (PRIMARIA COMUNEI AGRIS) (CUI 16363452)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39121100-7 · Birouri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,30 RON
Valoare finală
335,30 RON
Data publicării
18.12.2018 12:41
Data finalizării
20.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.