Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ROLLER 1912A
- Număr anunț
- DA22146475
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 19 BRASOV (CUI 29341480)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333,20 RON
- Valoare atribuită
- 333,20 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 08:48
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
333,20 RON
din 333,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro