Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,4% sub estimat
Tabla magnetica A-series rama aluminiu 120x180cm
- Număr anunț
- DA22144359
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII "VICTOR SLAVESCU (CUI 11065838)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 39292100-6 · Table (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 591,08 RON
- Valoare atribuită
- 500,08 RON 15,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 16:31
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500,08 RON
din 591,08 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 91,00 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.