Ofertă acceptată Cumpărare directă

3B jaluzele verticale

Număr anunț
DA22146156
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN VODA (CUI 18252353)
Furnizor / câștigător
ALEXIANA GROUP SRL (CUI 12059923)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
778,04 RON
Valoare atribuită
778,04 RON
Data publicării
20.12.2018 08:30
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

778,04 RON

din 778,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.