Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator

Număr anunț
CN1092868
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.980.294 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
27.05.2026 11:00
Anunț de atribuire
CAN1171970
Termen limită
26.06.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
357976-2026
Documentație de atribuire
DF1271732

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
OMNIVET IMPEX SRL CUI RO 16728583

Valoare atribuită

0 RON

din 2.980.294 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.980.294 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.