Ofertă refuzată Cumpărare directă

REZERVOR WC DE INALTIME COMPLET CU TUB.

Număr anunț
DA22154284
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,32 RON
Valoare finală
61,32 RON
Data publicării
20.12.2018 13:42
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.