Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE SANITARE

Număr anunț
DA22150334
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.415,12 RON
Valoare atribuită
4.415,12 RON
Data publicării
20.12.2018 11:13
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.415,12 RON

din 4.415,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.