Ofertă acceptată Cumpărare directă

FACTURA LICEUL ION NECULCE 2

Număr anunț
DA22149857
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION NECULCE TG FRUMOS (CUI 4701223)
Furnizor / câștigător
SC LUCMAR SRL (CUI 15903627)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.564,31 RON
Valoare atribuită
1.564,31 RON
Data publicării
20.12.2018 10:58
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.564,31 RON

din 1.564,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.