Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA22141538
Autoritate contractantă
Comuna Buda (CUI 3662444)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.304,62 RON
Valoare atribuită
7.304,62 RON
Data publicării
19.12.2018 14:51
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.304,62 RON

din 7.304,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.