Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse articole (Rev.2)

Număr anunț
DA22153500
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU (CUI 4266332)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.762,27 RON
Valoare atribuită
2.762,27 RON
Data publicării
20.12.2018 13:12
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.762,27 RON

din 2.762,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.