Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale intretinere

Număr anunț
DA22138404
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR-CENTRUL FINANCIAR NR. 36 GALATI (CUI RO13845090)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,44 RON
Valoare atribuită
207,44 RON
Data publicării
19.12.2018 13:22
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,44 RON

din 207,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.