Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem inchidere/securizare usa Camin nr. 5
- Număr anunț
- DA22132335
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 906,61 RON
- Valoare atribuită
- 906,61 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 10:45
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
906,61 RON
din 906,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro