Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM ULTRA FILTRARE IN 3 TREPTE PUR 3UF 10

Număr anunț
DA22146746
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
42514300-5 · Aparate de filtrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,54 RON
Valoare atribuită
344,54 RON
Data publicării
20.12.2018 09:02
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,54 RON

din 344,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.