Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet achipamente de joaca

Număr anunț
DA22141355
Autoritate contractantă
COMUNA MAIA (CUI 16384617)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.016,81 RON
Valoare atribuită
42.016,81 RON
Data publicării
19.12.2018 14:45
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.016,81 RON

din 42.016,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.