Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale de constructii diverse
- Număr anunț
- DA22155498
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Onesti (CUI 4353137)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.606,37 RON
- Valoare atribuită
- 3.606,37 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 14:31
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.606,37 RON
din 3.606,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro