Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB EXTENSIBIL AL D110

Număr anunț
DA22150576
Autoritate contractantă
CRESA ,,PRICHINDEL (CUI 21299089)
Furnizor / câștigător
FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI RO26238910)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22 RON
Valoare atribuită
22 RON
Data publicării
20.12.2018 11:21
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22 RON

din 22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.